Postavme školu v Africe poprvé v Náchodě!

V pátek 11.10.2013 proběhne v Náchodě poprvé celostátní sbírka „Postavme školu v Africe“, kterou pořádá společně s organizací Člověk v tísni i Junák – svaz skautů a skautek ČR. Skauti a skautky se na realizaci této sbírky podílejí od jejího počátku v roce 2004 a každý rok jich stovky vyráží do ulic českých měst, kde projekt představují veřejnosti. S pomocí této sbírky bylo v Etiopii postaveno více než tucet škol, letos je budována v pořadí již patnáctá škola. Sbírka se vedle stavby školních budov zaměřuje také na zásobování školních potřeb, jako jsou sešity a učebnice. Podpořit sbírku „Postavme školu v Africe“ můžete v Náchodě dne 11.10.2013 v pátek, kdy se po městě budou pohybovat skupinky skautů a skautek v krojích, kteří vám jistě rádi sdělí další zajímavé informace! Více informací také seženete na internetu www.skolavafrice.cz  .