Pozvánka na skautský Karneval a Country bál 2011 na Lipí

Blíží se velká skautská sobota. Dne 12.3.2011 se uskuteční přeložené dopolední závody na kluzkách, odpoledne se těšte na Karneval a večer si přijďte zatancovat na Coutrybál v hostinci U Nováků na Lipí u Náchoda.

Blíží se velká březnová skautská sobota. Dne 12.3.2011 se uskuteční přeložené dopolední závody na kluzkách, odpoledne se těšte na soutěživý Karneval a večer si přijďte zatancovat, pozdravit staré známé a společensky se unavit na Coutrybál v hostinci U Nováků na Lipí u Náchoda.

V sobotu 12.3.2011 dopoledne, pokud sněhové podmínky dovolí, uspořádáme přeložené závody na kluzkách pro malé i vleké.

Odpoledne od 14.00 do 16.00 hodin budeme s nejmenšími piráty, princeznami a dalšími bytostmi tancovat a soutěžit na Karnevalu v pohostinství U Nováků na Lipí u Náchoda.

Úderem 20.00 hodiny sobotního večera začne tradiční skautský Coutry bál, kde nám zahraje skupina Sopen. Je připravena početná tombola, půlnoční překvapení, teplá kuchyně a lidové ceny na baru.

Sál v pohostinství na Lipí využil v dřívějších dobách i spisovatel Josef Škvorecký.