Hledáme další kamarády a kamarádky 4-7 let

Všechno umí na to tata.
Medvíďata z Náchoda,
HEJ!“

Tento pokřik má skautský oddíl benjamínků z Náchoda.
Jsme tu již dva roky a nyní do oddílu hledáme další kamarády a kamarádky.
Máme klubovnu na Hamrech a scházíme se každý čtvrtek od 15:30 do 16:30 hodin. Naše schůzky jsou pro děti ve věku od čtyř do sedmi let, předškolního věku a prvních tříd.
Program je pro děti pestrý, plný her, tvoření a chození do přírody. Máme náš časopis (Ben Já Mína), se kterým také společně pracujeme.
Již jsme uskutečnili několik výprav do okolí a navštívili náchodské medvědy, podle kterých jsme si dali název . Nejzajímavější výprava byla do záchranné stanice pro raněná zvířata v Jaroměři a k hasičům do Velkého Poříčí. Na konci školního roku jsme si uvařili společnou polévku, zahráli spousty her, šipkovanou a u závěrečného ohně jsme dostali oddílové šátky.

KONTAKTY
Vedoucí oddílu Jana Čížková – Šiška, tel. 732 838 699, cizkova.j@email.cz a Lucie Kylarová.

Pozvánka na akci Za sportem na Hamra 10.9.2016

Dne 10. 9. od 13:00 se koná v Náchodě na Náměstí T.G.M. prezentace pohybových aktivit místních organizací „Za sportem na Hamra“. Tuto akci pořádá město Náchod a Sportovní zařízení města Náchoda. Na náměstí bude umístěn i náš speciální skautský stan s expozicí světových skautských šátků a prezentací jednotlivých skautských oddílů. U expozice budou průběžně probíhat lesní, dřevorubecký a indiánský program.Těšíme se na Vás!

2016-za-sportem-na-hamra

Pozvánka na akci Za sportem na Hamra 12.9.2015

Dne 12. 9. od 13:00 se koná v Náchodě na Hamrech prezentace pohybových aktivit místních organizací „Za sportem na Hamra“. Tuto akci pořádá město Náchod a Sportovní zařízení města Náchoda. Na stadionu bude umístěn i náš speciální skautský stan s expozicí světových skautských šátků a prezentací jednotlivých skautských oddílů. U expozice budou průběžně probíhat praktické ukázky netradičních sportů jako lakros, ringo, frisbee či softball. Navíc bude otevřena k nahlédnutí skautská klubovna Na Hamrech (za skateparkem)! Případní zájemci o skautování jsou srdečně zváni!

Za sportem na Hamra 2015