Skautský karneval 22.2.2020 od 16:00

Skautky z Náchodské dvojky srdečně zvou benjamínky, světlušky, vlčata, jejich kamarády, rodiče a mnoho dalších zájemců na skautský karneval „Hledání ztracené duhy“, který se letos koná v sobotu 22. února od 16:00 v tělocvičně TJ Sokol Staré Město (Na Skalce 263, za ZŠ Drtinovo náměstí). Tělocvična bude otevřena od 15:30, s sebou 20 Kč na vstupné, přezůvky (sálovou obuv, ne s černou podrážkou) a hlavně MASKU!

Číst dálSkautský karneval 22.2.2020 od 16:00

Skautský Karneval a Country bál 2011 na Lipí

Karneval se letos konal opět v hostinci U Nováků na Lipí. Kromě světlušek a vlčat z celého Náchoda sem zavítali i rodiče s dětmi nejen z Lipí, které se sem přišli spolu s nejmenšími skauty pobavit. K odpolednímu karnevalu neodmyslitelně patří i večerní country bál a letos tomu nebylo jinak. Večer se na Lipí sjeli nejen náchodští roveři, kteří měli akci na starost, ale i všichni ostatní, kteří se chtěli zase po roce vidět s ostatními, pořádně si zatancovat a pobavit se podle jejich gusta.