19. 11. 2008

Střediskové akce

Pro přehled uvádíme některé akce, které pořádáme ve středisku každý rok:

Karneval

Mnoho her, soutěží a tancování pro nejmenší. Přehlídka masek a soutěž o nejlepší kostým.

Country bál

Společenská akce pro velké skauty, skautky, jejich příznivce a známé. Bohatá tombola a půlnoční překvapení nesmí chybět.

sv. Jiří

Svátek skautů na oslavu jejich patrona.

Závody

Obrok se střídají závody vlčat a světlušek se závodem skautů a skautek. V Náchodě pořádáme předkolo – zahřívací závod pro skauty z Náchoda. Některé roky pak jsme i pořadateli vyššího okresního kola…

Tábor

Několik dnů a týdnů v přírodě. Nejen, že se snažíme přežít v přírodě, ale navíc si chceme pobyt v divočině hezky užít.

Skautská pouť

Skautky z Náchodské pětky pořádají pro ostatní skauty z Náchodska zábavné odpoeldne plné her a vzájemného setkávání – skautskou pouť.

Dobráč

Hravý víkend pro skauty a skautky ve věku (15-25 let) z celé republiky. Formou hry plní nejrůznější zapeklité úkoly a překonávají sami sebe.

Betlémské světlo

V prosinci skauti rozdávají Betlémské světlo občanům Náchoda, ale s lucernou je potkáte také třeba v domově důchodců nebo na půlnoční mši o Štědrém dnu.