Skautský Country bál na Lipí u Náchoda

Na sklonku zimy pořádají náchodští skauti a skautky tradiční Country bál. Můžeš si přijít zatancovat a užít si večer v sobotu 10.3.2012 od 20.00 hodin v hostinci na Lipí u Náchoda.

Rok se s rokem sešel a po roce je tu opět tradiční akce roverů a rangers (starších skautů a skautek) náchodského Junáka. Letos nás čeká již osmnáctý ročník Country bálu v sálu dobře známého hostince na Lipí u Náchoda. Rádi přivítáme všechny příznivce dobré hudby, tance, jídla a zábavy. Není vyžadován společenský oděv, avšak budeme rádi, pokud se obléknete stylově (western, country, indians, oldtimes atd.). K tanci a poslechu nám bude hrát náchodská country-beatová kapela Efest. Připravujeme bohatou tombolu pro všechny odvážné zájemce, kteří si zakoupí losy. Naše mlsné jazýčky pohostí domácí kuchyně hostince U Nováků na Lipí. Zahájení Country bálu a uvítání všech přítomných uvidíte a uslyšíte ve 20.00 hodin. Končíme podle počtu tanečníků a tanečnic na sále a u výčepu – přibližně dvě hodiny po půlnoci. Přijďte si užít pohodový večer a poznat dobré lidi v sobotu 10.3.2012.

Půlnoční překvapení není vyloučeno.