Dobráč 8.-10.10.2021 – První světová válka v Josefově

Zveme vás (a to vlastně už na druhý pokus) na další ročník Dobráče! Letošní ročník je neobvyklý situací, ve které se koná (loňský zrušený ročník, pevnost Dobrošov v rekonstrukci). I proto letos navštívíme pevnost Josefov (u Jaroměře). Hra je připravována ve spolupráci organizačních týmů z Jaroměře a Náchoda. Věříme, že vám společně nabídneme neobyčejné zážitky.

dobrac-2021

CO VÁS ČEKÁ? Víkendovka pro rovery a rangers nejen v pevnosti Josefov, ale i v jejím okolí. Program bude tématicky zasazen do 1. světové války a bude čerpat z událostí, které se s tímto obdobím v Josefově pojí. Pomůžete pevnosti krátkou brigádou, určitě se podíváte i do podzemí. Čekají vás zážitky, hry, legrace, kamarádi a historie.
KDY? 8. – 10. října 2021
PRO KOHO? Pro rovery a rangers od 15-ti let do 99 let, I letos tvrdíme, že u nás roverský věk nekončí, aneb zveme i hráče do tzv. OldStar Teamu! ☺
ZA KOLIK? Cena hry – 300,- Kč/osoba
PŘIHLAŠOVÁNÍ: Vaši přihlášku odešlete nejlépe za celý roverský kmen či skupinu a měla by obsahovat hlavně počet přihlášených a kontaktní mail za kmen. Případně připište i čas příjezdu. Dále prosím, připojte informace o účastnících: jméno a příjmení, přezdívku, adresu, mail, rok narození a chcete-li, číslo mobilního telefonu. Tyto údaje budou využity k vytvoření adresáře, který každý z Vás obdrží.
Takto sepsanou přihlášku poté odešlete prosím na mail dobrac@skaut.cz (nový a na pár let finální email, staré již nefungují!) a to nejpozději do neděle 26. září 2021 24:00. Do 5-ti dnů po doručení přihlášky očekávejte na kontaktní mail potvrzení o přijetí na hru. Peníze předem nevybíráme (výběr na místě v hotovosti), a proto věříme, že i proto se budete hlásit zodpovědně. Pokud zjistíte po závazném přihlášení, že nemůžete přijet, dejte nám prosím zprávu. V případě problémů a pochybností mailujte, nebo později SMSkujte či volejte Šupika na 602 101 486.

Kompletní zvadlo v pdf!