Historicky první online školení střediska Náchod

Ani koronavirové utlumení činnosti nezastavilo náchodské rovery a činovníky od vzdělávání. V předvečer svatého Mikuláše se desítka z nich sešla online, aby se zúčastnili historicky prvního střediskového online kurzu základů práce se skautským informačním systémem – SkautISem. Za lektorství Petra Neumanna – Akely, který je střediskovým zpravodajem pro tento systém, se osm zájemců (včetně hosta ze střediska Broumov) prokousalo širokými možnostmi tohoto labyrintu. Akela všem ukázal založení účtu, představil systém rolí, který zmate mnohé začátečníky, nastínil  přihlašování na kurzy a další užitečné věci. Došlo i na dotazy aktivních účastníků, kteří se tak již ve SkautISu neztratí 🙂 Děkujeme Akelovi i všem účastníkům a těšíme se na další vzdělávací setkání, snad již v prezenční formě.