Hledáme další kamarády a kamarádky 4-7 let

Všechno umí na to tata.
Medvíďata z Náchoda,
HEJ!“

Tento pokřik má skautský oddíl benjamínků z Náchoda.
Jsme tu již dva roky a nyní do oddílu hledáme další kamarády a kamarádky.
Máme klubovnu na Hamrech a scházíme se každý čtvrtek od 15:30 do 16:30 hodin. Naše schůzky jsou pro děti ve věku od čtyř do sedmi let, předškolního věku a prvních tříd.
Program je pro děti pestrý, plný her, tvoření a chození do přírody. Máme náš časopis (Ben Já Mína), se kterým také společně pracujeme.
Již jsme uskutečnili několik výprav do okolí a navštívili náchodské medvědy, podle kterých jsme si dali název . Nejzajímavější výprava byla do záchranné stanice pro raněná zvířata v Jaroměři a k hasičům do Velkého Poříčí. Na konci školního roku jsme si uvařili společnou polévku, zahráli spousty her, šipkovanou a u závěrečného ohně jsme dostali oddílové šátky.

KONTAKTY
Vedoucí oddílu Jana Čížková – Šiška, tel. 732 838 699, cizkova.j@email.cz a Lucie Kylarová.