Přihlašování na RK Pančava začíná za necelý měsíc

Letos proběhne třetí ročník rádcovského kurzu Pančava! Pokud jsi skautka nebo skaut ve věku 13 – 16 let, neváhej a přihlas se.

Na kurzu přednášejí skautští vedoucí a instruktoři s mnohaletými zkušenostmi, o které se s tebou rádi rozdělí. Oborům, které na kurzu vyučují, se mnohdy profesně věnují. Zažiješ mnoho zajímavých výukových bloků na téma příprava programu, psychologie, pedagogika, právo, komunikace, hospodaření a mnoho dalšího. Také tě čekají zábavné hry a workshopy, při kterých si vše vyzkoušíš na vlastní kůži. 😉

Přihlašování začíná 1. února 2021 a končí 28. února 2021. Bude probíhat přes informační systém SkautIS, proto pokud se budeš chtít přihlásit, založ si na SkautISu co nejdříve účet. Odkaz pro přihlášení se brzy objeví na webových stránkách kurzu i na facebookové stránce Pančavy.

Máš-li jakýkoli dotaz, napiš na email rkpancava@skaut.cz, rádi odpovíme!