Projekt SkRoSNa – roušky zdarma

Naše středisko v současné době rozjíždí projekt s názvem SkRoSNa – Skautská roušková síť v Náchodě. Šijeme roušky a rozdáváme je nebo je distribuujeme přímo lidem, kteří je potřebují. O tom, kdy a kde se roušky budou rozdávat, Vás budeme pravidelně informovat. Bude-li to možné, budeme roušky rozdávat každý den. Pokud máte v rodině seniora nebo víte o nějakém seniorovi, který roušku potřebuje, zavolejte na číslo uvedené na letáčku a roušky jim přivezeme přímo domů! Toto platí pouze pro seniory. Prosíme mladší lidi, kteří mají o roušky zájem, aby si je přišli vyzvednout na některý z našich rouška-pointů.
Máte-li zájem se připojit, zavolejte na číslo na letáčku nebo napište na email oraf@skaut.cz. Prosím, noste roušky. Je to důležité. Chráníte tím sebe i své okolí
Přejeme pevné zdraví!